این مجتمع تولیدی توسط مرحوم مهندس محمد رحیم سعیدی در سال 1354 تاسیس گردید و فعالیت آن با مدیریت برادران سعیدی در زمینه تولید و فرآوری و استخراج و بهره برداری از معادن سنگ تحت نام مجتمع سنگ فروردین تا بحال ادامه دارد و در این دوران توانسته اکتشاف و بهره برداری و پیمانکاری بیش از 35 معدن را در کارنامه خود به ثبت رساند.این مجموعه در حال حاضر از معدن تراورتن سلماس و معدن سنگ آهن و مس بهره برداری می نماید و بخشی از سنگ های تولیدی خود را به صورت اسلب و تایل با بهترین کیفیت و انواع فرآوری پالیش و چرمی و.... فرآوری می نماید.مجتمع سنگ فروردین مفتخر است که موسس اولین و بزرگترین تولید کننده سنگ مهندسی کوارتز با تکنولوژی برتون ایتالیا در ایران با نام تجاری توتم کوارتز بوده است . مجتمع سنگ فروردین در حال حاضر با برند تجاری توتم نیچر به فعالیت خود ادامه می دهد و در زمینه استخراج از معادن مختلف فلزی و غیر فلزی و سنگهای تزئینی مختلف مانند سنگ آهن و مس و تراورتن و مرمریت و صادرات مواد معدنی و حجاری سنگ و فرآوری سنگ تراورتن  و فرآوری مس و آهن فعالیت می نماید.
فروردین
مجتمع سنگ فروردین دارای زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و 3800 متر سالن تولید و اداری و دارای پروانه بهره برداری از سال 1364 می باشد و در این دوران انواع سنگ های تزئینی لاشتر و ازنا ونی ریز و چینی سیرجان و چینی آبشویه و انواع مرمریت و انواع گرانیت و انواع تراورتن را فرآوری نموده است و در حال حاضر با ماشین آلات مدرن انواع سنگ های تراورتن سلماس را به صورت اسلب و تایل و با انواع فرآوری شامل رزین شده و پالیش چرمی و آنتیک و قیچی و تامبل فرآوری می نماید و با بهترین کیفیت تحویل مشتریان می دهد.
توتم نیچر در زمینه کانتر تاپ آشپزخانه با سنگ های کوارتز و سنگ طبیعی فعالیت دارد.توتم نیچر فعالیت بازرگانی در زمینه خرید و تهیه انواع سنگ های طبیعی block و slab و tile ماربل و تراورتن و limestone  و onyx  معادن ایران برای مشتریان خود دارد و خدمات مشاوره و حمل کالا را ارئه می دهد.
توتم نیچر تجارت خرید و فروش سنگ به مشتریان خود و خدمات مشاوره و تهیه انواع کوپ های معادن ایران را ارائه می نماید.توتم نیچر در زمینه حمل و ارسال کالا به تمام نقاط جهان به مشتریان خود سرویس می دهد و در این زمینه دارای تجربه زیادی می باشد.


کارشناسان فروردین با بهره مندی از دانش و تجربه همکاران خویش و استفاده از دانشها و فن آوری های نوین ، در حوزه سنگ سعی دارند مشاوره های سودمندی جهت اتخاذ تصمیمات آگاهانه جهت انتخاب و خرید سنگ به متقاضیان ارائه نمایند، امید است که به این مهم دست یابند.
جهت کسب اطلاعات به بخش تماس با ما مراجعه و به صورت تلفنی و یا از طریق ارسال پست الکترونیکی ، تماس حاصل فرمائید

تماس با ما

اطلاعات تماس

آدرس: شهرک صنعتی محمودآباد،خیابان هجدهم،مجتمع سنگ فروردین

تلفن: 7-03133807826

مدیر فروش: 09138133530 (کریمیان)

تلفکس: 03133802498

ایمیل:info@totemnature.com

پیامک:300045588555